Ahşap İğneyle Artık Kumaş Paspas Yapmak

Evde ahşap iğneyle paspas yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışma da artık kumaş kullanılarak paspas yapımını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde ahşap iğneyle yapılan çalışmaları sanırım daha önce paylaşmamıştım. Ahşap iğneyle kolay paspas yapmak için atık kumaş parçalarına ihtiyacınız olacak.

Daha önceden artık kumaş parçalarından paspas yapmak için birçok örnek paylaşmıştım. Resimli anlatıma tam detaylar gösterilmemiş.

Fakat nasıl yapacağınızı fikir olarak anlayabilirsiniz. Ahşap iğneyle artık kumaştan paspas yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı kabaca gösterilmiş.

Sizde ahşap iğneyle paspas yapmayı düşünürseniz, bu güzel resimli anlatım size iyi bir fikir olabilir. Şimdi sizleri ahşap iğneden paspas yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-igneyle-artik-kumas-paspas-yapmak

source : http://postila.ru/post/11310391

 

Evde Lale Nakış Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde nakıştan lale motifi yap, evde nakıştan lale örneği ve nakış işi lale motifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir