Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek

Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek

Sizin için en güzel 10 adet ahşap oyma ev dekorasyon modelini önünüze getiriyoruz. Gerçekten harika çalışmalar ve örnekler. Ev dekorasyon örnekleri arasında bu güzel ahşap oyma çalışmalarına bayılacaksınız. Eski tarihi evlerde olan ahşap oymacılığı artık günümüzde pek tercih edilmiyor. Eskiden ne çok yapılırmış ve ne çok rağbet görürmüş. Şimdi ise antika gözüyle bakılıyor.

 
 

Eski tarihi evlere veya ahşap evlere girdiğinizde bu güzel ahşap oymacılık çalışmalarını ve ince işçilikleri görebilirsiniz. Bu tür çalışmalar artık günümüzde para etmiyor. Ancak bir gün moda olacağını düşünüyorum. Zaten devir devir moda değişiyor. Bir gün beğenilmeyen, yarın en çok tercih edilen olabiliyor. Bu yüzden bu modelleri sizde inceleyin ve eskileri anın. Kolay gelsin.

 

Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şişeden avize yapımı, damacanadan avize yapımı ve pet şişeden avize nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir