AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE SALINCAK YAPMAK

Ahşap paletten neler yapılır ki? demeyin. Çünkü gerçekten harika çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Eviniz bahçeli ise veya bir köyünüz varsa bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Ahşap paletten bahçeye salıncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az çok gösterilmiş. Tek yapmanız gereken bu ahşap paletlerden temin edip, çalışmanın aynısını yapmak.

Kolay anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde ahşap tahtadan salıncak sahibi olabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ahşap paletten salıncak yapmak için baya bir süre önce benzer çalışmaları anlatımlı olarak paylaşmıştım. Hatta ahşaptan köşeli oturma grubu yapmak isteyenler içinde benzer çalışmaları sitemizde paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Yapmak isteyenler değerlendirebilirler. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-paletten-bahceye-salincak-yapmak

source

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜYLE KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. braid jar, jar ornamental braid ve jar tresse ornementale hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir