AHŞAP PALETTEN ÇOK ŞIK SEHPA YAPMAK

Ahşap paletten çok şık sehpa yapmak ister misiniz? bu yazımda sizlere onun yapılışını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulamak hem kolay, hem de kısa sürede sizde evinize ahşap sehpa yapmış olacaksınız.

Otantik bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Eviniz müsaitse veya bu tür ahşap eşyaları seviyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz.

Ahşap paletten çok şık sehpa yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken ahşap palet temin edip, sprey boya ile veya normal boya ile sehpayı yavaş yavaş yapmak.

Evinizin ortasında şık duracağını söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları sevenler hatta bayılanlar var. Bu tür benzer eşyaları büyük paralara almaya gerek yok. İşte kolaylıkla sizde evde yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-paletten-cok-sik-sehpa-yapmak

source

 

ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN MİNİ PLAJ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kepçe lastiğinden çocuk oyun alanı yapmak, kepçe lastiğinden mini plaj yapmak ve traktör lastiğinden bot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir