Ahşap Paletten Yatak Yapmak

AHŞAP PALET DEĞERLENDİRME

Ahşap paletten yapılan çalışmalara bayılıyorum. Gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Daha önce sizlere ahşap paletten kulübe yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bir önceki yazımda ahşap tahtadan yatak altlığı yapmak isteyenler içinde güzel bir çalışma paylaştım.

Bu yazımda ise sizlere kendin yap projesi olarak ahşap paletten yatak yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada ihtiyacınız olan sadece ahşap palet parçalarıdır. Sprey boya ile de istediğiniz renklere dönüştürebilir ve evinizi güzelleştirecek görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Ahşap palet tahtalardan yapılan birçok çalışmayı sitemizde yer alan ahşap işleri bölümünde bulabilirsiniz. Ahşaptan yapılan oyuncak, oturak, koltuk veya daha birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın hemen sonunda karşınıza ahşaptan yapılan projelerle ilgili çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri ahşap paletten yatak yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

ahsap-paletten-yatak-yapmak

Ahşap paletten yatak yapmak için sahip olmanız gereken malzemeler hem basit hem de kolay bulunur cinstendir. Ahşap paletleri bir araya getirerek yatak veya koltuklar yapabilirsiniz. Ahşap tahtadan yapılan çalışmaları bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de ulaşarak yapımını öğrenebilirsiniz.

Ahşap çalışmalarını çok seviyorum. Hatta daha önce sizlere ahşaptan kulübe yapmak içinde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Sitemizdeki ahşap işleri bölümüne mutlaka bakmanızı isterim. Güzel çalışmalar sayesinde sizde pratik projeler yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://freshideen.com/diy-do-it-yourself/diy-betten-aus-holzpaletten.html

 

Ahşap Tahtadan Yatak Altlığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan yatak altlık yap, ahşaptan yatak yap ve Holzbett hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir