Ahşap Tahta Paletten Salıncak Yapımı

Ahşap Tahta Paletten Salıncak Yapımı

Ahşap tahta palet ile salıncak nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Siz de bahçeli evinizin önüne harika salıncaklar yapabilirsiniz. Üstelik hiçbir para ödemeden şahane salıncaklara, hamaklara sahip olabilirsiniz.

Keyifli bir çalışma olan ahşap tahta paletten salıncak veya ahşap tahta paletten hamak yapımı sayesinde, evinizin bahçesinin dekoru değişecek. Sizde evinizin bahçesi için ahşap paletten salıncak yapabilirsiniz. Yada oturak yapıp keyfini sürebilirsiniz.

 
 

Ahşap palet değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Ahşap tahta paletten yapılan çalışmaları görünce ben çok şaşırmıştım. Ancak anlatımlı olanlarını görünce gerçekten de yapılabileceğine kanaat getirdim. Sizlerde yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Ahşap Tahta Palet İle Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap palet ile yapılanlar, ahşap tahta palet ile yapılanlar ve ahşap tahta paletlerden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir