Ahşap Tahtadan Yatak Altlığı Yapmak

Bu gün size kendin yap projesi olarak ahşap yataktan yatak altlığı yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Birçok insan evinde yatak altlığı için büyük markalara gidip tonlarca para harcıyorlar. Aslında bu bakımdan ekonomi yapmak mümkün. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda ahşap tahtalardan veya ahşap kasalardan yatak altlığı yapmak isteyenler için çok güzel bir detaylı anlatım bulunuyor.

Adımları takip ederek sizde ahşap kasalardan yatak yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları koltuk şeklinde paylaşmıştım. Ahşap tahtadan koltuk yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Ahşap kasaları istediğiniz bir renge boyadıktan sonra ” T ” harfine benzer bir şekilde sıralamanız gerekiyor.

Bu şekilde yaptığınızda hemen yattığınızda sağ ve solunuza lamba koyma yeri de yapmış oluyorsunuz. Sabitleme işleminden sonra bu güzel çalışma ile odanıza da değişik bir ambiyans katabilirsiniz. Şimdi sizleri ahşap tahtadan yatak altlığı yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsap-tahtadan-kolay-yatak-altligi-yapmak

Ahşap kasalardan yatak yapmak için resimli anlatımda görülen şekli ortaya çıkartmanız yeterli oluyor. Ahşap tahtayı istediğiniz bir renkte boyamayı unutmayın. Hatta kırmızıya boyadığınız da daha güzel bir görünümün ortaya çıkacağını söyleyebilirim. Ahşap panelden yatak yapmak için paylaştığım çalışma dışında bu yazımın hemen sonunda karşınıza ahşaptan yapılan çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://kwejk.pl/obrazek/1561857/pomys%C5%82-na-%C5%82%C3%B3%C5%BCko.html

 

Evde Fermuardan Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fermuar bileklik yap, fermuardan bileklik yapmak ve zip Armband hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir