AHŞAPTAN DEKORATİF SARKAÇ AVİZE YAPMAK

Evde ahşaptan sarkaç avize yapmak isteyenler için güzel ve basit bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu çalışma herkese aynı gelmeyebilir. Kimisi sevebilir. Kimisi de bunun saçma bir çalışma olduğunu düşünebilir.

Ancak sanattan anlayanlar veya dekorasyon bakımından farklı fikirler arayanlar bu güzel çalışmayı beğeneceklerini söyleyebilirim.

Anlatımlı ahşap tablo avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken ahşap malzemeyi temin ettikten sonra elektrik kablo bölümünü eşinize veya anlayan birisine yaptırmanızı öneririm.

Çünkü elektrik işi şakaya gelmez. Ahşaptan dekoratif sarkaç avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla gösterilmiş. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ahsaptan-dekoratif-sarkac-avize-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yaratici-fikir-cerceveli-lamba-yapimi/

 

VİDEO ANLATIMLI KOLAY BEBEK BERESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek beresi yap, anlatımlı bebek beresi yapmak ve bebek bere modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir