ANLATIMLI AHŞAP SARKAÇ ÇİÇEKLİK YAPMAK

Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabileceksiniz. Detaylı anlatımı bulunan çalışmanın adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. Ahşap altlıklı iple sarkaç saksılık sayesinde evinizin bahçesini muhteşem bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bu tür süsleri ev içerisinde de köşelere yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç süs çalışması ile sizde bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip çok güzel paralara satabilirsiniz. Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak hem görünümü değişik.

Hem de kısa sürede yapabilmeniz için detaylı bir anlatım içeriyor. Malzemeleri kolayca yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Daha sonra evde eşinizle veya tek başınıza bu güzel çalışmayı sakin kafayla kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç çalışması sayesinde evinizi dekoratif anlamda da güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile ahşap çiçeklik sarkaç olarak hediye şeklinde birisine de takdim edebilirsiniz.

 
 

Çünkü bu çalışmayı beğenmeyen olmayacaktır. Hem güzel, hem de evi çok güzel değiştiriyor ve değişik bir hava katıyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsap-sarkac-ciceklik-yapmak

source

 

ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı fimo hamuru ev yapımı, fimo hamuruyla minyatür ev nasıl yapılır ve fimo hamuruyla minyatür ev yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir