Araba Jantından Çiçek Saksısı Yapılışı

Araba Jantından Çiçek Saksısı Yapılışı

Araba lastiğinden havuz, masa, puf ve sehpa gibi şeylerin yapıldığını gördük ve sizlere yapılışlarını paylaşmıştık. Bu yazımızda ise araba lastiğinden değil de, araba jantından bir çalışma yapacağız. Araba jantından saksı yapılışı anlatımını sunan resimli anlatımdan yararlanarak sizde kullanmadığınız araba jantlarından bahçeniz için dekoratif çiçek saksıları yapabilirsiniz.

araba-jantindan-saksi-yapimi

 
 

araba-jantindan-saksi-yapimi2

 

Plastik Şişeden Kumbara Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deterjan şişesinden kumbara, pet şişeden kumbara yapılışı ve pet şişeden kumbara yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. YILMAZ AKIN diyor ki:

    bizim insanımız ise eski jantları satıyor yada hurdacıya veriyor. yahu yapsanıza şöyle çalışmalar. ama bizim insanımız da haklı, yabancılar gibi bahçeli evlere sahip olan insan sayısı çok az. belki 2020 li yıllarda bu tür çalışmalara bizim insanımız da merak salar. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir