ARABA LASTİĞİNDEN HASIR PUF YAPMAK

Araba lastiğinden hasır puf yapmak için daha önce benzer puf çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da eski lastikten puf yapmak için farklı bir anlatım sergilenmiş.

Evinizde eski araba lastiklerini hala tutuyorsanız ve kullanmayacaksanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Lastik yoksa bile eski lastik satan yerlerden ucuz paralara temin edebilirsiniz.

Evinizin bahçesinde veya garajında bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Normalde puf satın almak hem pahalıdır. Hem de zevkinize uygun puf örnekleri bulamayabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yer alan puf yapımıyla ilgili örneği sizde evinizde eski lastikten kolaylıkla yapabilirsiniz. Eski araba lastiğinden puf yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

araba-lastiginden-hasir-puf-yapmak

source

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek yapmak, anlatımlı tığ işi gül yapmak ve anlatımlı tığ işi kolay gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir