Bahçe Hortumundan Kapı Süsü Yapmak

Evde bahçenizde fazlalık hortum ve yapı malzemeleri varsa onları kullanarak dış kapınıza veya bahçe kapısına çok güzel bir kapı süsü yapabilirsiniz. Oldukça değişik bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Belki evinizin kapısına düşünmeyebilirsiniz. Fakat bahçe kapısı veya evinizin en dış kapısına uygulayabilirsiniz. Sanırım bahçe işleri ile uğraşanlara yönelik bir çalışma olarak düşünülmüş.

Sizde evinizde bahçeniz ve bahçe işleriniz varsa ilgili yerde bulunan kapıya bu tür bir çalışma yapabilirsiniz. Resimli anlatımda hortum, mala ve daha birçok yapı malzemesinin kullanıldığını görebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve fazla uğraştırıcı olmadığını söyleyebiliriz. Eğer eski değil yeni araç gereçlerden yapmak isterseniz de yapı marketlerden tüm araç gereçleri ucuz olanlarından bulabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri resimli anlatımı ile bahçe hortumundan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bahce-hortumundan-kapi-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193940

 

Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan kapı süsü yap, basit kapı süsü yapmak ve evde basit kapı süsü yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir