Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

Bahçeye Ahşap Kulübe Yapılışı – Resimli Anlatım

Bugün sizlere güzel bir paylaşımda bulunacağım. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığımı bu güzel çalışmayı sizinde görmenizi istedim. Yapımı kolay gibi gözüken ahşaptan kulübe yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerde tam detaylı yapılışını anlatmasa da, bu işi yapan kişiler nasıl yapıldığını resimlere bakarak kolaylıkla anlayabilirler.

 
 

Sizde bahçenize bu tür bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız, resimli anlatımdaki çalışmayı incelemenizi öneririm. Yapılışı pek anlatılmasa da resimlerden nasıl yapıldığına dair fikirler oluşacaktır. Hatta bu tür çalışmaları yapan ustalara örnek resimleri gösterdiğinizde, size bu kulübenin aynısını yapabileceklerini söyleyeceklerdir. Bahçeye ahşap kulübe yaptırmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimlere bakmadan geçmeyin.

 

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-garden-shed-free-plan/

wooden hut – cabane en bois – Holzhütte

 

Kartondan Uzay Gemisi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard spaceship, evde karton uzay gemisi yapmak ve kağıttan uzay gemisi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir