Bahçeye Ahşaptan Sera Yapımı – Resimli Anlatım

Bahçeye Ahşaptan Sera Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaştım. Bahçeye ahşaptan sera yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örneğin aynısını izleyeceğiniz video sayesinde sizde yapabilirsiniz. Ayrıca bu çalışmanın yapımı ile ilgili şablonu sizlere PDF olarak paylaştım. PDF şablondan yararlanarak sizde bu güzel bahçeye ahşap sera çalışmasını yapabilir ve evinizin bahçesine güzellik katabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay gözüken bu çalışmayı yaparak, evinizin bahçesine olağanüstü güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sera olarak kullanabilir, çiçek dikebilir veya başka bir şeyler ekip büyütebilirsiniz. Tercih size kalmış. Gerçekten güzel olan bu çalışmayı bahçesi geniş ve büyük olanlar mutlaka denemeli… bahçeye ahşaptan oturak yapımı ile ilgili de sitemizde çalışma paylaştım. Eminim görmüşsünüzdür. Eğer görmediyseniz bu yazımın sonundaki bağlantılarda karşınıza çıkar. Eğer çıkmazsa da kategorilerden ahşap işleri bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır.

 
 

Bahçeye ahşap sera yapımı şablonu PDF indir

bahceye-ahsaptan-sera-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/learn-how-to-build-a-raised-bed-with-benches/

wooden greenhouse – serre bois – Holzgewächshaus

 

Parti İçin Birbirinden Güzel Elbise Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. parti elbise modelleri, parti kıyafet modelleri ve party dress hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir