Bahçeye Şömine Yapımı

Bahçeye Şömine Yapımı

Evinizin güzel bir bahçesi varsa ve bahçenize şömine yapmayı düşünüyorsanız? bu makalemde paylaşacağım örnekler işinize yarayabilir. Başlık her ne kadar bahçeye şömine yapımı olsa da, bu yazımda sizlere bahçeye şömine yapılışının resimli anlatımlarını değil, daha doğrusu yapılmış örneklerini paylaşacağım. Daha önce sitemizde bahçeye ateş çukuru veya taş fırın yapılışı ile ilgili bir makale paylaşmıştım. Bu makalemde ise sadece yapılmış örnekleri paylaştım. Bu sayede bahçenize şömine yapmayı düşündüğünüzde bu örnekler işinize yarayabilir.

 
 

Paylaştığım örnekler arasında harika modeller de yer alıyor. Evinizin büyük bir bahçesi varsa mutlaka bu modellerden birisini yaptırmayı düşünmelisiniz. Pratik ve basit olarak sizde aslında bu çalışmaların kolay olanlarını yapabilirsiniz. Bununla ilgili bu makalemin sonunda sizlere benzer içerikler çıkacak. Orada bahçeye fırın yapımı veya şömine yapımını paylaşmıştım. O içeriğe ulaşarak kolaylıkla yapımını öğrenebilir ve sizde evinize bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Örnek resimlere bakmayı unutmayın. Kolay gelsin.

Bahçeniz büyükse mutlaka bu örneklerden birisini yapmayı düşünmelisiniz. Yada evinizde teras katı mevcutsa, taşınabilir şömine modellerinden de yapmayı düşünebilirsiniz. En son resimde olduğu gibi, yapımı oldukça kolay olan bu ateş çukurları sayesinde hem güzel görüntüye sahip olursunuz. Hem de sizin de bir şömineniz olmuş olur.

source : http://diyhomedecorguide.com/diy-outdoor-fireplace/

 

Yeni Duvar Dekor Fikirleri - Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. décorations murales, duvar dekorasyon fikirleri ve duvar dekoratif fikirler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir