Balondan Süzgeç Süs Yapmak

Evde bu tür çalışmaları yapmayı benim gibi sevenlerdenseniz, mutlaka sitemdeki diğer dekorasyon çalışmalarını da incelemelisiniz. Kendin yap çalışması olarak bu yazımda sizlere balonla süzgeç süs nasıl yapılır diyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önceden balonla ipten avize yapmak içinde benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu makalemde paylaştığım çalışma da balon ve hasır ip lazım olacak. Malzemeleri temin ettikten sonra balonu şişirip, üzerini bir tutkal ile iyice her yerini sürdükten sonra hasır ipi rastgele dolamanız gerekecek.

Daha sonra tutkalın donması sonucu balonu patlattıktan sonra hasır ip süzgeç süse dönüşecek. Benzer çalışma hemen altta karşınıza çıkacak. Onda ise avize yapmak için bir anlatım bulunuyor.

 
 

Bu paylaştığım çalışmayı masa üstünde süs olarak kullanabilirsiniz. Renkli iplerden yapıp değişik süslemelerde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizi balondan süzgeç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

balondan-suzgec-sus-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/90423904995907316/

 

Hap Kutusundan Gizli Bölme Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçede anahtar saklama teknikleri, çakıl taşından hap kutusuyla anahtar saklama kabı ve evde anahtar saklama yöntemleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir