Branda Kumaşından Oturak Salıncak Yapmak

Evde bahçenize oturak salıncak yapmak için paylaştığım güzel bir resimli anlatım sayesinde sizde evinizin bahçesine bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım ve videolu anlatımları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evinizde bahçeniz varsa ve geniş bir bahçeye sahipseniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde branda kumaşından oturak salıncak yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı ve şablonu verilmiş. Yapmanız gereken branda kumaşı veya deri kumaş kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Bu çalışma biraz detay gerektiriyor. Yani yapacak kişilerin biraz elinin marifetli olması gerekmektedir. Her ne kadar ben yaparım desem de biraz düşününce zorlanacağımı düşündüm.

Bu çalışmayı terzilik bilgisi olan birisi kolaylıkla yapacak veya yaptırabileceğini düşünüyorum. Branda kumaşı dedim ben fakat, bu farklı bir malzeme de olabilir. Ben sadece kendi fikrimce söyledim. Eğer kumaşın türünü bilen varsa yorum yazabilir. Şimdi sizleri branda kumaşından oturak salıncak yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

branda-kumasindan-oturak-salincak-yapmak

Evde deri kumaşından salıncak veya kumaştan salıncak yapmak için değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde bahçeye kolay salıncak yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Sizde o çalışmaları sitemizde yer alan dekorasyon ve kendin yap bölümlerinden bulabilirsiniz. Kolay salıncak yapımını öğrendikten sonra çocuklarınıza veya kendinize vakit geçirebileceğiniz yada kitap okuyabileceğiniz güzel bir yuvarlak salıncak yapmış olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10313326

 

Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. décorations de câble du casque, headphone cable decorations ve iphone şarj kablosu süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir