CAM KAVANOZU TAŞLI IŞIK YAPMAK

Cam kavanozu taşlı ışık yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayla da evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Cam şişe süsleme sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceğini düşündüğüm bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Cam kavanoz süsleme veya cam şişe süsleyerek de bu güzel ışık çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı hem kolay hem de eğlenceli olan bu çalışma ile satacak ürünler de oluşturmuş olursunuz.

Evde kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Hemen yazımın altındaki benzer yazılara da göz atmanızı öneriyorum.

 
 

Yapımını anlatan resimlerden yararlanarak sizde kolay bulacağınız malzemelerle ışıklı cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri ayrıntılarını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cam-kavanozu-tasli-isik-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir