Cam Şişeden Minyatür Mantar Ev Yapmak

Cam şişeden şirinler evi yapmak içinde bu güzel paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı hiçte zor olmayan bu güzel çalışma sayesinde sizde cam şişeden mantar ev yapmayı öğreneceksiniz.

Malzemeler oldukça basit olduğu için gerekenleri şöyle sıralayabiliriz. Cam şişe, yağlı boya, yapıştırıcı, yeşil mukavva yeterli olacaktır. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz.

Evde kolay minyatür şirin evi yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmıştım. O çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

cam-siseden-minyatur-mantar-ev-yapmak

source : http://m.duitang.com/people/mblog/67091594/detail/

 

Evde Fazla Kumaş Parçalarından Elbiseye Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. atık kumaştan çiçek yapmak, atık kumaştan neler yapılır ve atık kumaştan süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir