DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK

Deniz kabuğundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmada tüm detaylar verilmiş. Daha önce portakal kabuğundan mumluk yapmak, mandalinadan mumluk yapmak veya ahşaptan mumluk yapmak gibi birçok farklı çalışmanın anlatımını paylaşmıştım.

Hatta o benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise denize gittiğinizde büyükçe gördüğünüz ve topladığınız deniz kabuklarını mumluklara dönüştürme çalışması paylaşılmış.

Resimli anlatımda adım adım deniz kabuğuna eritilmiş sıvı mum dökülüyor. Ardından yanacak ipi tutturuluyor ve nasıl tamamlanacağı aktarılıyor.

 
 

Resimli anlatımdaki direktifleri yerine getirerek sizde bu muazzam çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek mumluk çalışmaları sayesinde evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-kabugundan-mumluk-yapmak

source

 

EVDE KOLAY TIRNAK SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bantla tırnak süsleme, bant tırnak süs örnekleri ve bantla kolay tırnak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir