Dokuma Duvar Panoları

Dokuma Duvar Pano Örnekleri

Dokuma duvar panoları örneklerini bu yazımızda sizlere paylaşacağız. Bu tür sanatla ilgileniyorsanız altta paylaştığımız birbirinden güzel dokuma duvar pano örnekleri hoşunuza gidecek. Değişik çalışmalar ve evi gerçekten güzelleştiren sanat eserleridir diyebilirim.

Bu tür çalışmaları biraz pahalıya sattıklarını duydum. Ancak biraz uğraşılsa belki yapılabilir diye düşünüyorum. Üstte yer alan resmin devamı niteliğinde efektli bir çalışma olan bu güzel dokuma tabloların yapılışını bulduğumda yine sizlere paylaşacağım.

 
 

Alttaki örneklerde beğendikleriniz olacaktır. En çok sevdiğinizi yorum olarak yazarsanız da seviniriz. Yine bu tür çalışmalar yapan varsa da yorum olarak bize ulaşabilir. Yaptırmak isteyenler de yine yorum olarak istediklerini belirtebilirler. Kolay gelsin.

 

Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kolye nasıl yapılır, basit kolye yapılışı ve basit kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir