DUVARA DEKORATİF GEOMETRİK NAKIŞ TABLO YAPMAK

Duvara dekoratif geometrik nakış tablo yapmak için paylaştığım çalışmayı beğenebilirsiniz. Nakış işi tablo yapmak isteyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Duvara dekoratif tablo yapmak için çalışmayı inceledikten sonra aynısını yapabilirsiniz. Dikiş nakış işleriyle uğraşanların daha çok ilgisini çekecek bu güzel çalışmayı ancak onlar kolay yapabilirler.

İlk kez yapacaksanız dikiş nakış işleriyle biraz haşır neşir olmanız gerektiğini söylemek gerek. Anlatımlı çalışma olsa da benzerini de yapabilirsiniz.

Örgü kısmını yaptırıp, çerçeve kısmını siz de yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Duvara dekoratif geometrik nakış tablo yapmak için çalışma ise şöyle ;

 
 

duvara-dekoratif-geometrik-nakis-tablo-yapmak

source

 

GEOMETRİK ORİGAMİ LAMBA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı origami avize yapımı, anlatımlı origami lamba yapmak ve karton origami lamba yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir