DUVARA TAHTADAN DESENLİ SÜS PANO YAPMAK

Duvara tahtadan desenli süs pano yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan tablo çalışmalarına ek olarak daha önce de benzer pano çalışmalarının yapımını anlatan çalışmalar paylaşmıştım.

Kolay yapılan bu tür çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için paylaştığım çalışmada kumaş veya desenli kağıt kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde desenli süs pano yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldıkları gösterilmiş.

Kolay bir şekilde sizde desenli kumaştan duvara pano süs yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını farklı şekilde yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Komşularınıza veya sevdiklerinize hediye olarak da düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

duvara-tahtadan-desenli-sus-pano-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir