ESKİ AHŞAP SANDIKTAN YENİ KOMİDİN YAPMAK

Eski ahşap sandıktan yeni komidin yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde anlatımdan yararlanarak eski sandıkları yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem kolay bir şekilde eskileri değerlendirmiş oluyorsunuz. Hem de eskileri atmamış ve anılarınızı süpürmemiş oluyorsunuz.

Eski ahşap sandıktan neler yapılır? diyenlerde bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Yapımını adım adım gösterilen çalışma da ek malzemelere ihtiyacınız olabilir.

Tekerlek, sprey boya, kumaş ve benzeri malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Benzer çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilir ve dekorunuza ek eşyalara sahip olabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar sayesinde hem spor yapmış oluyorsunuz. Hem evde keyifli zaman geçirmiş oluyorsunuz. Hem de eski eşyanızı yepyeni bir eşyaya dönüştürüyorsunuz. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-ahsap-sandiktan-yeni-komidin-yapmak

source

 

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan kapı süsü yapmak, kartondan kapı süsü yapmak ve kartondan kolay kapı süsü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir