Eski Araba Lastiklerinden Bahçeye Yapılmış Dekoratif Süslemeler

Eski Araba Lastiklerinden Bahçeye Yapılmış Dekoratif Süslemeler

Eski araba tekerleğinden yapılan çalışmalarla ilgili sitemde birçok paylaşımda bulunmuştum. Eski traktör lastiğinden süs havuzu, eski kamyon lastiğinden havuz yapımı, eski araba lastiğinden puf yapımı, eski araba tekerleğinden sehpa yapılışı gibi birçok paylaşımı sitemde bulabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere tamamen farklı çalışmaları paylaşacağım. Eski araba lastiklerinden bahçeye yapılmış dekoratif süsleri bu başlıkta bulabileceksiniz.

 
   

Evde Yumurta Kartonundan Renkli Çiçek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yumurta kartonundan renkli çiçek yapımı, yumurta kartonundan renkli çiçek yapılışı ve yumurta kolisinden renkli çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir