Eski Bavullardan Raf Yapımı – Resimli Örnek

Eski Bavullardan Raf Yapımı – Resimli Örnek

Evdeki eski bavulları atmayın. Onları kullanarak harika raflar yapabilirsiniz. Evinize bavullardan raf yaparak, dekoratif olarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde eski bavullarınız varsa, onları resimli örnekteki gibi yapabilir ve evinizin duvarına dekoratif olarak süs raf şeklinde kullanabilirsiniz. Gerçekten farklı bir çalışma ve evinizin duvarına hoş bir hava katacak… Evde eski bavullardan raf yapılışı ile ilgili resimli örneğe bakarak, sizde evinizdeki eski bavulları kesip, evinizin boş duvarlarına dekoratif raf yapabilirsiniz. Eski bavulları duvara raf şeklinde kullanmak için resimli örnek ise şöyle ;

 
 

evde-eski-bavuldan-duvara-dekoratif-raf-yapimi

Gepäckträger – luggage racks – porte-bagages

 

Evde Kolay İç Çamaşırı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde iç çamaşırı nasıl yapılır, evde iç çamaşırı nasıl yapılıyor ve evde iç çamaşırı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir