Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak

Eski kullanmadığınız penyeleri kesip, atık kumaş haline getirdikten sonra ponpon paspas modeli yapmada kullanabilirsiniz.

Evde eski penyeden ponpon paspas yapmak paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel paspas çalışmasının aynısından yapabilirsiniz.

Örgü paspas modeli gibi gözükse kullanmadığınız penyeleri kesip, parçalar haline getirebilirsiniz. Eski penyeden paspas yapmak için daha önce de değişik çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında karşınıza paspas ile ilgili diğer benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak için kumaş veya farklı parça kumaşlara ihtiyacınız olacak.

 
 

Bu malzemeleri ise eski penyelerinizden elde edebilirsiniz. Makas ile uzun uzun parçalar haline getirdikten sonra ponpon paspas çalışmasını kısa sürede yapıp tamamlayabilirsiniz. Evde kolay eski penyeden ponpon paspas yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-penyeden-ponpon-paspas-yapmak

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-beautiful-area-rug-with-old-t-shirts-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

 

Fimo Hamurundan Penguen Ailesi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan kolay penguen yapmak, fimo hamurundan nasıl penguen yapılır ve fimo hamurundan penguen yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir