Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı

Eski Sandalyelerden Yeni Dekoratif Eşya Yapımı

Evinizde eski sandalyeleriniz varsa bu sandalyeleri atmayın. En azından bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalara göz attıktan sonra sizde evinizdeki eski ahşap sandalyeleri değerlendirebilirsiniz. Eski sandalyelerden yeni dekoratif eşya yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek çalışmaları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Çünkü eski ahşap sandalyelerden harika yeni eşyalar yapılmaktadır.

 
 

Dekorasyon kategorisine ekleyeceğim bu paylaşımın dışında diğer dekorasyon fikirleri çalışmalarına yine aynı ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Kendin yap kategorisinde ise bu tür çalışmaların yapımını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Eski ahşap sandalyeleri değerlendirerek harika yeni oturaklara veya oturma gruplarına çevirebilirsiniz. Paylaşacağım örnek resimlerde yapılan harika dekorasyon fikirleri çok hoşunuza gidecek.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-bench-broken-chairs/

wooden chairs evaluation – évaluation des chaises en bois – Holzstühle Bewertung

 

Evde Keçeden Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bracelets en feutre, evde kartondan bileklik yapımı ve evde keçeden bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir