Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak

Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı tüm adımlarıyla anlatılmış. Sizde bu güzel anlatımdan yararlanarak evinizde balkonunuza veya bahçenize rengarenk sarkaç saksılık modelleri yapabilirsiniz.

Hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Hem de renkli sarkaç saksılıklarınız olmuş olur. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise oldukça basit bulunur cinsten materyallerdir. Esnek kumaş veya benzeri bez parçası, makas yeterli oluyor bu çalışma için size…

Esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda öncelikle 8 – 10 tane parçayı örgü usulü birbirinde dolayarak sarkaç saksılığın ilk adımlarını atmış oluyorsunuz. Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

esnek-kumastan-sarkac-saksilik-yapmak

Evde kolay sarkaç saksılık yapmak için esnek kumaş yada benzeri bir malzeme kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde balkonunuza mutlaka düşünmelisiniz. İnanın rengarenk kumaş parçalarından yapacağınız sarkaç saksılık modelleri ile evinizin balkonunu veya bahçesini güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları hep beğenmişimdir. Hem eğlenceli oluyor. Hem de sarkaç saksılıkların bakımı da kolay oluyor. Hem görüntü itibariyle hem de bakımı olsun gerçekten eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde evinizde bahçenize mutlaka düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.brit.co/diy-macrame-hanging-planter/

 

Keçeden Kolay Kutu Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Dichtungskasten, keçe kutu yap ve keçeden kutu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir