Evde Ahşap Kasadan Dekoratif Sehpa Yapımı

Evde Ahşap Kasadan Dekoratif Sehpa Yapımı

Dekoratif paylaşımlara devam… bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce sizlere benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım tek örnek resimde ise ahşap kasadan dekoratif sehpa yapımını gösteren güzel bir resim paylaşacağım.

Bu sayede sizde evinizde ahşap boş kasaları değerlendirebilir ve çok şık sehpalara dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken 4 adet tekerlek alıp, beyaz boyayla ahşap kasayı boyadıktan sonra sehpa şeklinde kullanabilirsiniz. Evde ahşap kasadan dekoratif sehpa yapılışı ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-ahsap-kasadan-dekoratif-sehpa-yapimi

 

Evde Pratik Gözlük Askısı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pratik gözlük askılığı yapımı, gözlük asacağı ve gözlük askısı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir