Evde Ahşap Kasalardan Çiçeklik Yapımı

Evde Ahşap Kasalardan Çiçeklik Yapımı

Ahşap kasalardan farklı farklı çalışmalar yapıldığını daha önce de paylaştığım çalışmalarda gördünüz. Bu yazımda ise paylaşacağım ahşap kasa çalışması yine hoşunuza gidecek. Evde ahşap kasalardan çiçeklik yapılışı ile ilgili bu yazımda paylaşacağım örnek resimleri çok beğeneceksiniz. Sizde evinizde kullanmadığınız veya arta kalan ahşap kasalar halen daha duruyorsa, resimli örneklerde gördüğünüz çalışmaları kendi eviniz içinde yapabilirsiniz. Evde ahşap kasalardan çiçeklik yapılışı ile ilgili örnek resimler ise şöyle ;

 
   

Evde Kartondan Tablet Altlığı Yapımı - Tablet Koyacağı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan tablet koyacağı yapımı, evde kartondan tabletlik yapımı ve kartondan tablet altlığı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir