Evde Ahşaptan Dekoratif Raf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Ahşaptan Dekoratif Raf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ahşaptan dekoratif raf yapmaya ne dersiniz? tabi evde yapılışı ile ilgili kesin bir bilgi veremem. Ancak parçaları bir marangoza kestirip, evde kendiniz monte etme işlemini yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmayı ölçülerini kafanıza göre evinizde yapacağınız duvara göre aldıktan sonra marangoza yaptırıp, evinizde yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Dekoratif raf yapımı ile ilgili daha öncede paylaşımlarım olmuştu. Bu daha farklı bir çalışma olup, oldukça kolay bir yapımı da söz konusudur. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, evinizin boş duvarlarını güzelleştirebilir ve işlevli raflara sahip olabilirsiniz. Evde ahşaptan dekoratif raf yapılışı ile ilgili örnek resimlere bakarak, kendiniz de aynı çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Dekoratif raf yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

étagères en bois – wooden shelves – Holzregale

 

Evde Kolay Tığ İşi Yıldız Modeli Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi yıldız modeli yapımı, evde tığ işi yıldız modeli ve evde tığ işi yıldız modeli yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Durdane diyor ki:

    bunu erkekler daha kolay yapar diye düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir