Evde Bahçeye Basit Süs Havuzu Yapmak – Resimli Anlatım

Evde Bahçeye Basit Süs Havuzu Yapmak – Resimli Anlatım

Evde bu güzel çalışmayı bahçenize yapabilir ve çok güzel bir mini süs havuzuna sahip olmuş olursunuz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada kullanılan malzemeler ise ; havuzunun büyüklüğünü oluşturacak geniş bir kap veya benzeri malzeme, kazma, kürek, süs taşları, su…

 
 

Gördüğünüz gibi yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizin bahçesine küçük süs havuzu şeklinde yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları sizlere sıkça paylaşmıştım. Hatta sitemizde eski araba lastiğinden süs havuzu yapımı ile ilgili de çalışmalar bulabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da benzer süs havuz projelerinin yapılışını anlatan bağlantılarla karşılaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım evde bahçeye basit süs havuzu yapmak adlı projeyi sizde evinizin bahçesine, köyünüzde evin önüne veya düşündüğünüz yerlere kolaylıkla yapabilirsiniz.

source : http://www.thegardenglove.com/diy-project-contemporary-garden-water-feature-less-than-30/

kleinen Zierteich – petite piscine ornementale – small ornamental pool

 

Evde Kolay Tığ İşi Çilek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet strawberries, fraises au crochet ve Häkelarbeiterdbeeren hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir