Evde Bahçeye Dekoratif Oturak Bank Yapımı – Resimli Örnekler

Evde Bahçeye Dekoratif Oturak Bank Yapımı – Resimli Örnekler

Evinize klasik oturak veya banklar yerine daha değişik oturma yerleri yapmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmalar işinize yarayabilir. Fikir edinmeniz amacıyla paylaştığım bu güzel çalışmalar alıntı resimlerdir. Evde bahçeye bank yapılışı ile ilgili anlatımı henüz yok. Ancak ilerleyen günlerde nasıl yapıldıklarıyla ilgili anlatımlı çalışmalarını bulup, sizlere yine bu başlık altından paylaşacağım. Evde bahçeye dekoratif oturma grubu ile ilgili önceden de sizlere paylaşımlar yapmıştım. Hatta ahşaptan bahçeye oturak yapılışı ile ilgili yapımını anlatan yazılara dekorasyon bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere bahçenizi güzelleştirecek harika oturak modellerini, bank modellerini paylaşacağım. Buyurun ;

 
 

Sitz – seat – siège

 

Evde Kolay Tangram - Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tangran zeka oyunları yapılışı, evde tangram zeka oyunu yapımı ve evde tangran zeka kartları yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir