Evde Bahçeye Tahtadan Oturak Yapmak

Bu yazımda paylaşacağım kendin yap projesinde öğreneceğiniz çalışma ise basit oturak yapmak diyebiliriz. Evde ahşaptan oturak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapılacağı gösterilmiyor. Ancak evinizin önüne tahta ve tuğladan kolaylıkla oturak yapabilmeniz için örnek kareler yer alıyor. Sizde evinizin hemen önüne veya bahçeye ahşap tahtadan oturaklar yapabilirsiniz.

Bazen bahçede bir yere oturmak istediğimizde ya taşın üzerine otururuz. Yada oturmaya müsait yerler gözetleriz. Bu gibi durumlarda ise bu yapacağımız basit oturak çalışmaları bizi kurtarır. Hem gelen misafirler hem de o an bahçede gezinen kişiler oturacakları bir yer bulmuş olurlar. Evde kolay malzemelerden bahçeye veya kapı önüne kolay oturak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda da örnek çalışmalar yer alıyor. Örnek çalışmaların yer aldığı resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-basit-oturak-yapmak

Yapımı kolay olan oturak çalışmaları ile evinizin bahçesine veya oturak yapmayı düşündüğünüz yerler için bu güzel örnek çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu çalışmalar sayesinde bahçenize güzel oturaklar yapmış olursunuz. Gelen misafirleriniz bahçede vakit geçirmek istediklerinde onlarla oturacağınız harika ve şık oturaklarınız olmuş olur. Benzer çalışmaları sitemizde dekorasyon bölümünde paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay oturak yapmak için paylaştığım örnek çalışmalardan yararlanarak sizde harika oturaklar yapabilirsiniz.

source : http://www.thegardenglove.com/13-awesome-outdoor-bench-projects/

 

Bahçeye Tuğladan Şömine Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye ateş çukuru yap, bahçeye ateş yakma yeri yap ve bahçeye ızgara yeri yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir