Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı – Resimli Anlatım

Pratik çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir projeyi paylaşacağım. Evde bahçeye tuğladan basit soba yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanarak sizde bu güzel fikri bahçenize uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde bahçenize hızlıca soba yapmanız gerekirse bu fikir aklınıza gelebilir ve anında yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça basit olan bu çalışmayı birkaç tuğla ile yapabilirsiniz. Bahçenize daha sonradan kaldırmanız gerektiğinde zorlanmayacağınız çok güzel bir fikir ve hızlıca evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Anlatımlı videoda nasıl yapıldığı adım adım gösterilmektedir. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan pratik çalışmalar kategorisinde fazlaca bulabilirsiniz.

 
 

bahceye-tugladan-basit-soba-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-brick-rocket-stove-for-7-00/

Ziegelofen – poêle de brique – brick stove

 

Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahtadan puf, Conseil feuilletée ve puff board hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. yeni hobiler diyor ki:

    Eskiden bunun için demirden semaverler vardı ama bunun tasarımı daha hoş semaverin yerini alıcak gibi duruyor :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir