Evde Balondan Kolay Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Balondan Kolay Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde balon kullanarak harika bir dekoratif vazo yapmaya ne dersiniz? Bu yazımda paylaşacağım bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için renkli balonlara ihtiyacınız var. Yada ne renk bir çiçeklik veya vazonuz olmasını istiyorsanız o renkte balon alıp, resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek, sizde evinize dekoratif vazo yapabilirsiniz. Evde kolay vazo yapımı ile ilgili daha önceden de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için balondan kolay vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde balondan yapılan çalışmalarla ilgili değişik çalışmaları sitemizdeki kategorilerden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım balon çalışması sonrası evinize harika bir çiçeklik yapmış olacaksınız. Evde balondan kolay vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-balondan-kolay-vazo-yapimi

evde-balondan-kolay-vazo-yapimi2

Ballon Vase – balloon vase – vase en ballon

 

Evde Kolay Batman Boyama Resimleri - Batman Boyama Sayfaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. batman boyama resim şablonları, evde kolay batman boyama resimleri ve evde yeni batman boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir