Evde Çakıl Taşı Boyama Örnekleri

Evde Çakıl Taşı Boyama Örnekleri

Tatile gittiğinizde deniz kenarından topladığınız deniz taşlarını evde bir güzel boyamaya ne dersiniz? daha öncede yazılarımda paylaştığım çakıl taşı boyama işlemi ile ilgili örneklere bir yenisini bu yazımda ekliyorum.

Bu yazımda sizlere çakıl taşlarını boyama ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağım. Fikir edinebilir ve sizde topladığınız deniz taşlarını boyayabilir ve şekilden şekillere sokabilirsiniz.

 
 

Evde çok güzel duran bu güzel çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Evde çakıl taşı boyama örnekleri ile ilgili değişik çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde çakıl taşı boyama örnek çalışması ise şöyle ;

 

Evde Boş Şampuan Şişesinden Sevimli Kova Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şampuan kutusundan kova yapımı, boş şampuan şişesinden kova yapılışı ve evde boş şampuan kutusundan sevimli kova yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir