Evde Cama Kar Tanesi Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Cama Kar Tanesi Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çok kolay bir şekilde paylaşacağım resimli anlatımlardan sonra kar tanesi süslemesi yapabilirsiniz. Evde cama kar tanesi süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde diş macunu kullanarak iyice ezip sıvı haline getirdikten sonra cama efekt yapabilirsiniz.

 
 

Daha öncesinde kar tanesi şeklinde kağıttan yıldız şeklinde çizimler yapıp kestikten sonra, hazırlanan diş macunlu sıvıya batırıp, cama yapıştırın. Ardından kurumasını bekleyip, kurumaya başlayınca bir bez veya sünger ile üzerinde boya yapıyormuş gibi davranın. Resimlerde gördüğünüz gibi olunca yapıştırdığınız kağıtları çıkarın.

 

Evde Tülden Kolay Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski ten çoraptan çiçek yapımı, evde tülden çiçek nasıl yapılır ve evde tülden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir