Evde Dekoratif Lavantalı Mumluk Yapılışı

Evde Dekoratif Lavantalı Mumluk Yapılışı

Evinize değişik dekoratif fikirleri arıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örnek resim tam size göre… kalın bir cam bardağın içine mumluk koyup, dışını lavanta çiçekleri ile donatabilirsiniz. Lavantaları bir ip yardımı ile bardağa sardıktan sonra mumu yakıp, dekoratif olarak evinizin bir köşesinde bu çalışmayı keyifle kullanabilirsiniz. Evinize gelenler bu çalışmayı gördüklerinde hem beğenirler, hem de onu nereden aldığınızı sorabilirler. Evde dekoratif lavantalı mumluk yapımı ile ilgili örnek resim ise şöyle ;

 
 

evde-dekoratif-lavanta-mumluk-yapimi

 

Evde Duvara Resim Albümlerinden Soy Ağacı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde dekoratif duvar süsü yapımı, evde duvara dekoratif soy ağacı yapımı ve evde duvara resim albümlerinden soy ağacı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir