Evde Dekoratif Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

Evde Dekoratif Vazo Süsleme – Resimli Anlatım

 
 

Evde vazo süsleme ile ilgili ilk kez paylaşım yapacağım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde farklı boyuttaki ve renkteki çiçekleri vazoya güzelce koyabilir ve süsleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Pratik bir çalışma olan resimli anlatımdaki çalışmayı kolayca sizde uygulayabilirsiniz. Geniş bir vazonuz var ve çiçekler üzerinde dağınık duruyor? peki ne yapabilirsiniz? bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi bir bant yardımı ile tüm çiçekleri istediğiniz aralıklarda ve sırada düzenleyebilirsiniz. Evde dekoratif vazo süsleme ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

Evde Kolay Oyuncak Ayı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ayıcık oyuncak yapımı, evde kolay oyuncak ayı yapımı ve evde oyuncak ayıcık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ferhat YILMAZ diyor ki:

    Son dönemlerde ahşap boyama gibi işler daha çok ilgi görüyor. Hobi malzemesi satan dükkanlarda sürekli müşteri olduğunu görüyorum. Bu iyi bir şey, en azından insanlar tüm boş vakitlerini bilgisayar başında geçirmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir