Evde Duvara Resim Albümlerinden Soy Ağacı Yapımı

Evde Duvara Resim Albümlerinden Soy Ağacı Yapımı

Evde resim astığınız duvara bir ağaç çizip, albümleri de çizdiğiniz ağacın dallarına çerçeveli bir şekilde denk getirerek, bu güzel çalışmaya sizde sahip olabilirsiniz. Yapımı son derece kolay, yapmanız gereken evinizin soy ağacı yapacağınız duvarı seçip, o duvara bir ağaç çizmek… bundan sonra ise resim albümlerini ağaç resmine denk gelecek şekilde asmanız yeterli olacaktır. Evde duvara resim albümlerinden soy ağacı yapılışı ile ilgili örnek çalışma resmi ise şöyle ;

 
 

evde-duvara-soy-agaci-cizimi

 

Evde Tığlar İçin Saklama Kabı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tığlar için kolay saklama kabı yapımı, evde tığlar için saklama kabı ve tığ için saklama kabı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. SİBEL HOROSANLI diyor ki:

    bende yapmak isterim ama eşim beğenmez… ama gayet güzel duruyor ve hoş. belki kandırırsam bizimkini yaptırabilirim. paylaşım için teşekkr ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir