Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon

Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı – Dekorasyon

Kim derdi ki eski at nalları bir gün işe yarayacak? evet bu yazımda paylaşacağım çalışma güzel ve başarılı… resimleri görünce sizde beğenecek ve hoşunuza gidecek. Ancak benim anlamadığım resimlerde perdeler çekilmek istenirse yani kapatılmak istenirse nasıl kapanacak işte asıl sorun o :) fakat yinede sizlere paylaşmak istedim. Evinde farklı dekorasyon fikirleri arayanlara örnek olacak bir çalışma sayılabilir. Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım resimler hoşunuza gidebilir. Evde eski at nalından perde tutucu yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlere bakarak, sizde aynısını yapabilirsiniz. Ancak at nalını kullanıp bu tür bir çalışma yapmak için ihtiyacınız olan nalları köyden veya eskicilerden bulmanız ancak ve ancak mümkün… bu çalışmayı yapmak isteyenler için anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

fer à cheval – Horseshoe – Hufeisen

 

Evde Kolay Örümcek Adam Boyama Resimleri - Örümcek Adam Boyama Sayfaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örümcek adam boyama, evde kolay örümcek adam boyama resimleri ve kolay örümcek adam boyama resim örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir