Evde Eski Bisikletten Lavabo Modeli

Evde Eski Bisikletten Lavabo Modeli

 
 

Evde eski bisiklet jantından süs yapılışı ile ilgili önceden sizlere bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise yine eski bisikletten yararlanacağız. Eski bir bisikletiniz varsa onu boyayıp, biraz temizledikten sonra evinizde dekoratif lavabo yapımında kullanabilirsiniz. Resimli örnekler paylaşacağım. Alıntı resimlere baktığınızda yapılan çalışmayı gördüğünüzde sizinde aklınıza böyle değişik dekoratif fikirler gelebilir. Evde eski bisikletten lavabo modeli yapılışı ile ilgili paylaşacağım örnek resimler ise şöyle ;

 

Yeni Örgü Peçetelik Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü peçetelikler, 2016 örgü peçetelik modelleri ve örgü peçetelikler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir