EVDE ESKİ KOMİDİNLERİ YENİLEME FİKİRLERİ

Bu yazımda sizlere eskileri yenileme çalışması adına güzel bir örnek paylaştım. Hepimizin evinde zamana yenik düşen ve eskiyen eşyalar vardır.

Genelde bizim insanımız eskiyeni atar veya ihtiyacı olan birisine verir ve yenisini alır. Böyle alışmışız, böyle gider diye düşünüyoruz.

Ancak Dünya gittikçe küçülen bir yer haline geldiğini düşünürsek, artık yeni almak yerine eskileri yenilemek gerekiyor.

Bu hem ev ekonomimize katkı, hem tutumluluk hem de eski eşyalar üzerindeki anıları kaybetmemeye yarayabilir. Bu yazımda paylaştığım çalışma sadece bir örnek olup, sizde evinizde eskiyen komidinleri veya sehpaları yenileyerek evinizde daha yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan mobilya fikirleri ve değerlendirme çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Altta örnekte bulunan çalışma da sprey boya ile eskiyen komidin yepyeni bir hale dönüştürülmüş.

 
 

Sizde bu çalışmadan fikir alıp, evinizde ki eski eşyaları yenileyebilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-eski-komidinleri-yenileme-fikirleri

source

 

VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek, anlatımlı tığ işi çiçek yapmak ve crochet fleur hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir