Evde Farklı Saksı Tasarımları – Değişik Çiçeklik Çalışmaları

Evde Farklı Saksı Tasarımları – Değişik Çiçeklik Çalışmaları

Evde farklı saksı çalışmaları ile ilgili paylaşacağım bu yazımda ki örnekleri görünce şaşıracaksınız. Evde değişik saksı tasarımları ile uğraşıyorsanız hoşunuza da gidebilir. Bu yazımda sizlere evde farklı saksı tasarımları ve değişik çiçeklik çalışmaları ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunacağım.

 
 

Bu tarz çalışmalar gördüğümde çok hoşuma gidiyor ve sizlere de paylaşmak istiyorum. Farklı saksı süslemeleri, saksı süsleme sanatı veya değişik çiçek saksı çalışmaları ile ilgili yeni bir çalışma gördükçe bu başlık altından sizlere yine paylaşmaya devam edeceğim. Evde farklı saksı tasarımları ise şöyle ;

 

Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik sehpa modelleri, evde çamaşır makinesi kazanından ışıklı sehpa yapımı ve evde nelerden sehpa yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir