Evde Kokteyl Şemsiyelerinden Kapı Süsü Yapımı

Evde Kokteyl Şemsiyelerinden Kapı Süsü Yapımı

Farklı kapı süsü çalışmalarını önünüze getirmeye devam ediyorum. Daha önce sitemde sizlere kolay kapı süsü yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda ise sizlere kokteyl şemsiyesi kullanılarak yapılan harika bir kapı süsü paylaşacağım. Anlatımı yok ama yapımı oldukça basit gibi gözüküyor.

Yapı marketlerden satın alacağınız bir simit üzerine oldukça fazla kokteyl şemsiyesini yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmayı isterseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı zor gözükmüyor. Yaptıktan sonra kapınıza süs olarak kullanabilirsiniz.

Yine kokteyl şemsiyesini farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Masa süslemesi, pasta süslemesi veya değişik süslemelerde kokteyl şemsiyelerini kullanabilirsiniz. Evde kokteyl şemsiyelerinden yapılmış kapı süsü örneği ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kokteyl-semsiyesinden-kapi-susu-yapimi

parapluie cocktail – cocktail paraply – cocktail umbrella

 

Evde Kolay Kitap Ayracı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay kitap ayracı yapımı, komik kitap ayracı yapımı ve mektuptan kitap ayracı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir