Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmayı evde çocuklarınız için bahçeye yapmayı düşünebilirsiniz. Resimli anlatımlarda kalın bir branda kullanıldığı gözükmekte… yapılışı ile ilgili tam detay veremiyorum ama, eğer anlayanlar varsa resimli anlatımda nasıl yapıldığını çözebilirler. Yine yazımın sonunda kaynak site adresini de verdim. İlgilenenler kaynak adresten daha detaylı bilgi alabilirler.

 
 

Bu güzel çalışmayı evde kolay brandadan su balonu yapımı ile ilgili çalışmayı bence kalın bir branda kullanılarak yapılmış. Su sızıntısına çözüm demir kullanıldığı yazıyordu. Ancak dikiş kısımları yapıştırıcı mı? yoksa dikiş mi? onu tam anlayamadım. Yinede sizlere bu güzel görüntüleri paylaşmak istedim.

source : http://www.homemadetoast.com/2013/07/how-to-make-leak-proof-water-blob.html

Brenda ballons d’eau – brenda water balloons – brenda Wasserballons

 

Evde Yumurtanın İçine Not Kağıdı Nasıl Koyulur? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. egg note paper, Ei Hinweis Papier ve papier de note d'oeuf hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir