Evde Kolay Kırlent Püskülü Yapımı – Yastık İçin Püskül Yapımı

Evde Kolay Kırlent Püskülü Yapımı – Yastık İçin Püskül Yapımı

Evinizdeki yastıkları değiştirmek yerine onları daha da şenlendirecek püsküller yapabilirsiniz. Evde kolay bir şeklide püskül yaparak, yastıklarınızı bu püsküller ile daha da güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kırlent püskülü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak, sizde evinizdeki yastıklarınızı püskülle süsleyebilirsiniz. Püsküllü yastıklar yapabilir ve keyifle evinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay kırlent püskülü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizi şenlendirebilirsiniz. Evde püsküllü yastık yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

oreiller à glands – tasseled pillow – tasseled Kissen

 

Evde Kartondan Kolay Kral Tacı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından kral tacı yapımı, evde kolay kral tacı nasıl yapılır ve evde kolay kral tacı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir