Evde Kolay Sarkaç Süs Yapmak

Evde süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay sarkaç süs yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Tel ve teneke parçalarından veya benzer malzemeden yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde eğlenceli süs çalışmaları yapabileceksiniz.

Evde kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları olarak hemen bu yazımın altında da karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama tarif verilmiş.

Bu tür süsler yaparak evinizi güzelleştirebilir ve vitrinlerinizi daha da güzel hale getirebilirsiniz. Sarkaç süs yapmak için evde kullanacağınız malzemeleri kendiniz de seçebilirsiniz.

 
 

Evde kolay yapılan süs çalışmalarını ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri basit sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7494.html

 

Okul Öncesi Kağıttan 3 Boyutlu Doğum Günü Pastası Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan 3 boyutlu doğum günü pastası yapmak, kağıttan 3d pasta yap ve kağıttan origami pasta yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir